Yazılım alanında proje tasarımı yapmak ve geliştirmek, uygulamak ve müşterilerinin iş akışlarını kolaylaştıracak ayrıcalıklı yazılım çözümleri sunmak , varolan sistemlerine destek vermek amacıyla 2014 yılında kurulmuş yenilikçi ve girişimci bir firmadır.

İlk günkü heyecanını, kararlılığını kaybetmeden, hizmet kalitesini her zaman ön planda tutarak ve sürekli artırarak, İOSSWeb, İOSSMobilİOSSÖzel ve İOSSGold markalarıyla, kuruluşunun 2. yılında Türkiye genelinde 600’ün üzerinde müşteri sayısına ulaşmanın ve hizmet vermenin gururunu yaşayan ulusal bir firma olma yolunda kararlılıkla yoluna devam eden bir yazılım firmasıdır.
 
Müşterileri ile karşılıklı güven ve kaliteli hizmeti kendisine ilke olarak benimsemiş, Bursa merkezinden başlayarak çevre illerde de gittikçe tanınan ve büyüyen, E-ticaret’ten ağır yazılım tabanlı ihale sitelerine kadar birçok başarılı siteyi bünyesinde geliştirmiş İOSSWeb ile, yurtiçi ve yurtdışı merkezli (Çin, Almanya vb.) birçok firmaya yazılım yapan ve desteğini veren İOSSÖzel ile, Kuyumcu dijital fiyat ekranları ve Kuyumcu firma içi yönetim programları ile tüm Türkiye’de bir çok ilde tek mağazalı firmalardan, çok mağazalı kuyumcu mağaza zincirlerine kadar geniş bir yelpazede kullanılan İOSSGold ile ve her geçen gün araştırma ve geliştirmesi yapılarak müşterilerimizin hizmetine sunulan tüm yeni çözümlerimiz ile gittikçe büyümekte ve dünya standartlarında ürünler sunarak, kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.
 
Yaptığımız her uygulama ile müşterilerimize her zaman artı değer katma kaygısı taşıyan biz, ülkemize her zaman faydalı olabilmek ilkesiyle, heyecanımızdan bir şey kaybetmeden, her zaman artan bir hizmet kalitesiyle çalışmaya devam edeceğiz.
 
Yüksek teknolojiyi her zaman takip etmeyi ve bu teknolojileri, gerektiğinde kendimizi de geliştirerek bünyemizde bulundurmayı ve herkes için kullanılabilir olmasını kendimize vizyon belirledik.
 
Bu yüksek teknolojileri kullanarak, müşterilerimize en uygun ve efektif çözümü kaliteli bir şekilde sunmayı, ülkemize en iyi şekilde hizmet etmeyi, ekibimizin İOSS Yazılım ailesinde olmaktan gurur duyacakları bir firma olmayı da misyon olarak  benimsedik.


Sosyal Medyada Paylaş

ioss yazılım, ioss yazılım hakkında, ioss software